BHP w firmie

Prowadzisz własne przedsiębiorstwo. Chciałbyś aby jak najlepiej działało, nie chciałbyś ponosić zbędnych kosztów, a chciałbyś aby zyski z działalności były jak najwyższe. Twoje marzenia w żaden sposób nie różnią się od marzeń innych przedsiębiorców działających na polskim rynku.
W produkcji w swoim zakładzie wykorzystujesz nowoczesne maszyny, ponieważ sam starasz się je unowocześniać, tak aby były one dopasowane do potrzeb rynku. Przecież masz zgraną ekipę, która już wiele lat pracuje z Tobą. Możesz polegać na tych ludziach jak na Zawiszy. Wiesz, że oni Cię nie zawiodą, tak jak i ty nie zawodzisz ich. Wprowadzanie przez nich unowocześnienia do maszyn prowadzących produkcję wymagają czasem aby czasem użyć tkaniny ogniotrwałej.
Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że maszyny w ramach pracy potrafią osiągnąć bardzo wysoką temperaturę i wybierając materiały ogniotrwałe decydujesz się na te najlepsze, z polskiego, rodzimego rynku. Wiesz, że tkanina ognioodporna mogłaby być tańsza gdyby sprowadzić ją z Chin czy Bangladeszu, wolisz jednak po pierwsze wspierać rodzimy przemysł, a po drugie, dbasz o bezpieczeństwo i higienę w pracy tak aby Twoi pracownicy mieli jak najlepsze produkty i wyposażenie na jakich mają pracować. Ufasz tym ludziom i wiesz że oni ufają Tobie. A to powoduje, że nie możesz zawieźć ich ani razu. Z drugiej strony generuje to duży poziom satysfakcji z pracy oraz poczucie że pracodawca ich szanuje. Konsekwencją tego jest fakt, że nie planują oni uciekać do konkurencji.

Reklama: ceramic.com.pl