Dron dji

Dron dji to dron przeznaczony dla wysokich wymagań. Idealne rozwiązanie dla wymagających klientów.

Producent DJI

DJI to producent dronów i sprzętu do filmowania. To jedna z firm, które jako pierwsze
dały szerokie pole manewru młodym, utalentowanym twórcom. Mogą oni wprowadzać swoje pomysły do życia, a następnie do produkcji… Ponad to firma ma szeroką gamę ofert. Znajdzie się tam coś dla prawdziwego filmowca, fanatyka dronów jak i dla osoby, która szuka swojej pasji.

Warto wspomnieć…
DJI Mavic 2 zoom i Pro, to drony, które pojawiły się w zeszłym roku. Czym się różnią obie maszyny?
Zacznijmy od DJI Mavic 2 Pro. Kamera – posiada 1-calową matrycę 20MP i obiektyw 28mm ze zmienną wartością przesłony. Przystosowana jest do pracy na wysokich czułościach. Nową technologią zastosowaną w Mavic 2 Pro jest 10-bitowy zapis video z profilem kolorów Dlog-M. Nstępna funkcja to wsparcie HLG.
Znaczy to, że po podłączeniu surowego materiału do telewizora z tą funkcją, zostanie automatycznie dodany prosty postproces i HDR, uprzyjemniając oglądanie nagrań bez żadnej obróbki. Kamera ta ma również L1D-20c oraz HNCS (Hasselblad’s Unique Color Solution), sprawiając że materiał nagrany w trybie automatycznym posiada bardziej filmowy wygląd.
Drugi z kolei – DJI Mavic 2 Zoom wyposażony jest w przetwornik CMOS 1/2,3” o rozdzielczości 12MP. Tutaj nową zastosowaną technologią jest zmienna ogniskowa w zakresie 24-48mm. Pozwala ona na płynny dwukrotny zoom optyczny.
Zdjęcia – wygrywa Zoom. Oferuje bowiem zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Oferuje też automatyczne składanie 4 zdjęć w jedno, o rozdzielczości 48MP. Jego mocną stroną jest wysoka jakość i szczegółowość.

Dron dla dziecka – co wybrać?

Dron to idealny pomysł na prezent dla dziecka. Drony dla dzieci to łatwa obsługa, solidne wykonanie odporne na wiele uszkodzeń, dostarczają masę zabawy.
Jaki dron wybrać? Najlepszym wyborem dla dziecka uczącego się obsługi dopiero będzie bez wątpienia DJI Tello. Jest on najczęściej wybieranym dronem do nauki latania. Do jego wyposażenia należą:

  • czujniki podłoża
  • kamera ze stabilizacją
  • mocny korpus
  • osłony śmigieł
  • baterie
  • ładowarka
    Ten rodzaj drona może osiągnąć prędkość nawet do 29km/h. Można go obsługiwać za pomocą smartfona. Anteny tego droga mogą łączyć się nawet na odległość 100m. Ten wybór zapewnia zadowolenie i dobrą zabawę.

Dron dla początkującego?

Najlepszym wyborem w tej sytuacji będzie dron wyposażony w czujniki podłoża, które zapewnią stabilność i pewność siebie początkującego.
Przykładowe modele dla początkujących:
a) wyżej wspomniany DJI Tello,
b) DJI Mavic Mini – ten dron z 2019 roku powinien być zadowalający, ma optymalne wymiary, stosunkowo niską cenę, zapewni stałe połączenie oraz transmisję wideo.
c) DJI Spark – ten model charakteryzuje się płynnością nagrań podczas lotu, dzięki kamerze 1080p FullHD, która jest stabilizowana przez gimbal.
Posiada on też czujniki wykrywania przeszkód od dołu i z przodu.

DJI to drony najwyższej jakości, które łączą w sobie nowoczesne technologie, funkcjonalność i bezpieczeństwa.