Jak zamawiać napoje reklamowe?

Tak zwane spersonalizowane napoje (z logo danej firmy), mogą stać się jej najlepszą wizytówką. Oh!Drink prezentuje w swojej ofercie najlepsze takie napoje na rynku.

Napoje reklamowe – jak je zamówić?

Można to zrobić na stronie internetowej firmy, albo drogą mailową/telefoniczną. Najważniejsze jest wybranie ilości napojów, ich rodzaj, a potem szczegółowe omówienie projektu graficznego. Wtedy trzeba ustalić rodzaj nadruku, liczbę kolorów ( wszystkie opcje są podawane w opisach produktów), oraz wszystkie inne preferencje. Trzeba pamiętać o tym, że wiążącymi ofertami handlowymi (w rozumieniu kodeksu cywilnego), są jedynie pisemne wyceny, które są przygotowywane i wysłane indywidualnie do klientów. Są one ważne przez 14 dni od dnia sporządzenia. Zamówić można : Napoje Energetyzujące (w puszce 250ml), Wody Źródlane (w butelkach (250, 330 albo 500 ml), Soki Owocowe (w butelkach 330 ml) i Napoje Izotoniczne (w butelkach 500 ml).

Projekt graficzny

Decydując się na napoje promocyjne, w czasie ich zamawiania trzeba przesłać firmie Oh!Drink: logo albo inną grafikę w postaci grafiki wektorowej (w formacie .ai lub .pdf wektorowy), teksty zamienione na krzywe lub przesłane w formie pliku tekstowego (w formacie .doc lub .txt), a także zdjęcia (najlepiej w formacie .TIF, ewentualnie .jpg z minimalnym stopniem kompresji). Trzeba także przekazać informacje dotyczące własnych oczekiwań, co do produktu końcowego, by być z niego w 100% zadowolonym. Zamówiony napój stanie się świetną wizytówką i reklamą każdej firmy.

Zobacz też: Napoje reklamowe | Oh-Drink