Pomysł na świetne wakacje

Okres zimowy to spędzanie wieczorów w domu, a więc czas na wybór swoich wymarzonych wakacji. Większość większych kurortów na świecie i w Polsce swoje oferty przedstawia już zimą, ponieważ jest wielkie zapotrzebowanie na pokoje. Polskie morze, półwysep Iberyjski, czy kraje Morza Śródziemnego, to miejsca gdzie najchętniej spędzamy wakacje.

Mimo wszystko coraz większa część stara się o wakacje w innych zakątkach świata. Przede wszystkim dla odmiany, ale również chcą poznać inne kraje i kultury. Ostatnimi czasy, dużo osób wybiera wycieczki do Gruzji. Dla mnie jest to świetny pomysł, byłem tam na szkoleniu. Co prawda nie były to wakacje, lecz udało mi się spędzić wolne chwile na przechadzaniu się przez rynek miasta Batumi. Muszę przyznać, że w życiu nie widziałem czegoś podobnego, kultura Gruzinów jest naprawdę odmienna od tej europejskiej. Mam tutaj na myśli, że jest wspaniała. Wszystkie budowle oraz malunki na nich były przepiękne. Bardzo dużym plusem jest to, że Gruzja ma dostęp do Morza Czarnego, co bardzo uatrakcyjnia wakacje. Chciałbym naprawdę polecić wakacje w Gruzji, wiele osób decyduje się na taką odmianę i nie żałuje takiej decyzji. Myślę, że w niedługim czasie Gruzja stanie się jednym z krajów które będzie oblegane przez turystów z naszego kraju.

Powinniśmy się spieszyć, ponieważ kiedy będzie więcej klientów, ceny hoteli w tym kraju diametralnie się zmienią i będziemy musieli zapłacić dużo więcej niż zapłacilibyśmy teraz. A ceny są naprawdę przyzwoite. Za tydzień wakacji w Gruzji płacimy podobną sumę co za tydzień wakacji nad polskim morzem.