Słodkie podziękowania na każdą okazję

Wraz z różnymi trendami docierającymi do nas z zachodu, przyszła też moda na profesjonalne organizowanie przyjęć weselnych. Powstał nowy zawód -planer wesel. Zatrudniają ich wyspecjalizowane agencje. Zajmą się przygotowaniami od początku, aż do końca. Możemy powierzyć im rezerwacje sali bankietowej i pokoi hotelowych dla gości. Ustalenie menu, dobranie kolorystyki dekoracji. Znajdą dla nas kapelę lub didżeja. Zamówią tort weselny i kwiaty na uroczystość. Przywiozą alkohol i krówki ślubne w podziękowaniu dla gości.

Usługi te nie są tanie, ale zdejmą z Państwa Młodych i rodziców wiele stresu i pracy. Pomogą opracować całą koncepcję ślubu. Zdecyduj, czy chcesz uroczystość nowocześnie minimalistyczną, a może w klimatach dalekiego wschodu. Znajdzie się też propozycja dla wielbicieli klasyki i tradycji.

Poza sezonem firmy organizują spotkania biznesowe, imprezy integracyjne czy mini targi. Koniecznym gadżetem są krówki reklamowe. Na sweet-corner.eu. Taki drobny upominek jest mile widziany przez wszystkich bywalców imprez firmowych.

Co roku firmy szykują dla swoich pracowników niespodzianki świąteczne. Coraz większą popularnością cieszą się kosze upominkowe, pełne słodyczy, kawy i różnych drobiazgów. Jest to bardzo miły i niezobowiązujący pomysł na pokazanie pracownikom, że są cenieni i lubiani w swoim miejscu pracy. Szczególnie koniec roku kalendarzowego sprzyja robieniu sobie upominków. A też czas zimy kojarzy się z przytulnym domem i odpoczynkiem w gronie rodziny i znajomych, przy słodkich przekąskach.

Zobacz też: http://sweet-corner.eu/category/cukierki-reklamowe-krowki