3 pomysły na weekend ze znajomymi w Krakowie

Kraków to jedno z najczęściej odwiedzanych miast w Polsce zarówno przez rodziny z dziećmi, jak i pary oraz grupy znajomych. Oprócz standardowych zabytków, których po prostu nie można przegapić, stolica Małopolski oferuje pełen pakiet atrakcji dla młodych osób, które po całym dniu zwiedzania mają ochotę na pełne emocji przygód.

Sprawdź, jakie atrakcje grupowe w Krakowie czekają cię podczas szalonego weekendu ze znajomymi. Odwiedź stronę: https://www.bumperball.pl/blog/things-to-do-in-krakow/

Z bronią w ręku

Wszelkiego typu atrakcje z bronią wyzwalają sporą dawkę adrenaliny i to właśnie dlatego cieszą się tak ogromną popularnością. Możesz zabrać znajomych na strzelnicę, na której będą mieli do czynienia z najprawdziwszą bronią. Możecie urządzić sobie mini konkurs pod okiem doświadczonych instruktorów. Jeśli wolicie poganiać się z atrapami broni, to koniecznie wybierzcie się na paintball. Bądź gotowy na niezły wycisk fizyczny.

Współpraca kluczem do sukcesu

Jeśli chcecie zacieśnić więzy oraz sprawdzić, czy jesteście w stanie ze sobą współpracować, to koniecznie zapiszcie się na wizytę w escape roomie. W zależności od preferencji można wybrać bardziej klasyczne pokoje lub pomieszczenia niczym z horroru. Popularną formą rozrywki są również mecze piłki nożnej w nadmuchiwanych piłkach. Czy potraficie ze sobą zdrowo rywalizować?

Dzień na torze wyścigowym

Fani wyścigów mają naprawdę wiele możliwości. Możecie skusić się na tradycyjne go-karty, które dostarczą wam mnóstwo zabawy, lub spróbować swoich sił na najprawdziwszym torze wyścigowym pod okiem instruktorów. Do wyboru stylizowane bolidy, nowoczesne auta wyścigowe oraz samochody idealne do driftowania.